Loader

Projektowanie i produkcja mebli unikatowych

tel.: (+48) 795 296 607

Marka

Nasza misja

Ideą firmy Giovanni meble jest tworzenie wnętrz dla ludzi wymagających i ceniących sobie profesjonalizm. Tę pozycję osiągamy, dostarczając naszym klientom innowacyjne, wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach. Dodatkową wartością dla naszych odbiorców jest obsługa na najwyższym poziomie. Pragniemy dostarczyć pełne i kompleksowe wyposażenie wnętrz.

Prezes Giovanni Meble
Joanna Zych

Twoim marzeniem są meble…

Dopasowane do Twoich potrzeb, zależy Ci na kompleksowej obsłudze, profesjonalnym doradztwie, materiałach najwyższej jakości? Chcesz mieć designerskie meble, dopracowane w najmniejszym szczególe? Zapraszamy do zapoznania z naszym serwisem i nawiązania współpracy.

Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów

Tworzymy projekty każdego mebla, począwszy od klasycznych mebli kuchennych po nowoczesne sypialnie, meble do pokoju dziennego, meble skórzane, komody pokojowe, meble wypoczynkowe do salonu jak i meble biurowe, szpitalne i każde inne. Nasi projektanci dołożą wszelkich starań, aby przygotować projekt danego pomieszczenia a także całych kompleksów pomieszczeń i pokoi z dopracowaniem najmniejszych szczegółów- nie tylko mebli ale również całego wyposażenia wnętrz poprzez poprzez dobór płytek, paneli, farb, elementów dekoracyjnych, dywanów, firan, lamp itp.

Nasz wewnętrzny dział kontroli jakości

dołoży wszelkich starań aby każde Państwa zamówienie zostało wykonane zgodnie z projektami dopracowane we wszystkich detalach